Operator maszyn i urządzeń drogowo - budowlanych

2024-03-26

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Opoczno

Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/24/0254
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA MASZYN DROGOWO-BUDOWLANYCH ZGODNIE Z POSIADANYMI UPRAWNIENIAMI - KOPAREK, ŁADOWAREK, KOPARKO-ŁADOWAREK, ZAGĘSZCZAREK, UBIJAREK I INNYCH. NAPRAWA I REMONTY DROGOWYCH CHODNIKÓW, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ. PROWADZENIE KART DROGOWYCH, TANKOWANIE I ROZLICZANIE PALIWA, KIEROWANIE POJAZDAMI DO 3,5 T, A POWYŻEJ 3,5 T.KONSERWACJA I NAPRAWA MASZYN.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Operator koparki wielonaczyniowej klasy II
Uprawnienia: Operator koparkoładowarki

Wymagania inne:

UPRAWNIENIA DO OBSŁUGI ZAGĘSZCZARKI/UBIJARKI, DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE PRZY OBSŁUDZE MASZYN DROGOWYCH - BUDOWLANYCH, UMIEJĘTNOŚĆ UKŁADANIA KOSTKI BRUKOWEJ

Miejsce pracy:

Opoczno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Powiązane