Praca: Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego
Miejsce pracy: Jadwinin
Numer: StPr/22/1207
OBOWIĄZKI:

obsługa maszyny do napełniania i formowania - ANKO HLT 700 XL. Umowa o pracę na okres 3 lat. Praca w systemie dwuzmianowym, w godzinach 7-15 oraz 15-23.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętność planowania i organizacji pracy własnej. [Umiejętność 1] : OBSŁUGI maszyny do napełniania i formowania przeznaczonej do formowanych produktów spożywczych wypełnionych farszem - ANKO HLT 700 XL

Miejsce pracy:

Jadwinin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach