Operator maszyn i urządzeń

2024-04-16

ManpowerGroup

Łask

Miejsce pracy: Łask
Nr Ref.: 11205

Zadania:

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo (np. obsługa pras hydraulicznych i mechanicznych, transporterów łańcuchowych i taśmowych, przenośników chwytakowych, przesuwnic, obsługa mieszalni)
  • Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn
  • Usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Analizowanie przyczyn usterek

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne (mile widziane z obszaru mechaniki, elektryki i/lub elektroniki)
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych i/lub suwnic mile widziane
  • Gotowość do pracy na trzy zmiany w systemie czterobrygadowym

Oferta:

  • Praca w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Praca w nowoczesnym środowisku technicznym
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in.: karta Multisport, prywatna opieka medyczna)

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.