Praca: Operator maszyn i urządzeń


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Operator maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Ozorków
Numer: StPr/21/0121
OBOWIĄZKI:
obróbka metaluszlifowanie metaluobsługa szlifierki, suwmiarki, mile widziane czytanie rysunku technicznego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Ozorków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

3 300 - 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - gotowość do pracy w hałasie i zapyleniu:-obsługa maszyn przędzalniczych:-okresowe podnoszenie ciężarów dopuszczalnych w przepisach BHP[Inne] : praca trzyzmianowa: 06:00-14:00, 14:00-22:00,...

  • Dodane: wczoraj

ZUE S.A.

łódzkie /
  • ZUE S.A. jest liderem w świadczeniu usług w zakresie budowy i modernizacji systemów zasilania infrastruktury tramwajowej oraz budowy i modernizacji tramwajowej i kolejowej sieci trakcyjnej....

  • Dodane: 2021-02-27

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • Obsługa powierzonych maszyn zgodnie z ich przeznaczeniem, weryfikacja produkowanych detali Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Chęci do pracy

  • Dodane: 2021-02-25

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • obsługa maszyn związanych z produkcją węzy hydraulicznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-02-25