Praca: Operator maszyn i urządzeń

Młodzieżowe Centrum Kariery Kutno
Operator maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Kutno
Numer: 3/1/2023
OBOWIĄZKI:
Kontrola procesu produkcyjnego, dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń, produkowanie wyrobów zgodnie ze specyfikacją i rysunkiem technicznym, kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Umiejętność obsługi pras krawędziowych i urządzeń CNC będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Kutno