Praca: Operator maszyn / prace magazynowe

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Operator maszyn / prace magazynowe
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/4953
OBOWIĄZKI:

- produkcja elementów styropianowych - układanie i sortowanie styropianu na palety i wózki - poruszanie się po magazynie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

- umiejętność pracy pod presją czasu - duże zaangażowanie - energia i chęć do pracy w porze nocnej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi