Operator maszyn przędzalniczych

2024-01-24

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0329
OBOWIĄZKI:
- czyszczenie maszyn przędzalniczych- obsługa maszyn przędzalniczych, w szczególności przędzarki Zinser oraz przewijarki Schlafhorst- przewidywany okres zatrudnienia : 24 miesiące- godziny pracy - 05:30 - 13:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi przewijarki Schlafhorst oraz przędzarki Zinser

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane