Praca: Operator maszyn przetwórstwa szkła


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Operator maszyn przetwórstwa szkła
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/21/0096
OBOWIĄZKI:
- obsługa maszyn do obróbki szkła
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

- doświadczenie w pracy przy obróbce szkła min. 6 miesięcy

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 18,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Praca przy maszynach stolarskich, prace logistyczne związane z obsługą wózków ręcznych, dżwiganie formatek meblowych. Wymagania konieczne: Zawód: Operator maszyn do produkcji wyrobów...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Ozorków
  • obsługa maszyn włókienniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj

ZUE S.A.

łódzkie /
  • ZUE S.A. jest liderem w świadczeniu usług w zakresie budowy i modernizacji systemów zasilania infrastruktury tramwajowej oraz budowy i modernizacji tramwajowej i kolejowej sieci trakcyjnej....

  • Dodane: wczoraj

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

łódzkie /
  • praca na budowach realizowanych przez firmę mile widziana praktyka w zawodzie; możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji na koszt firmy.

  • Dodane: 2021-03-02