Operator maszyn przy produkcji palet

2024-06-09

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Owczary (pow. opoczyński, gm. Mniszków), Owczary

Miejsce pracy: Owczary (pow. opoczyński, gm. Mniszków), Owczary
Numer: StPr/24/0416
OBOWIĄZKI:
PRODUKCJA PALET DREWNIANYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Owczary

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Operator maszyn do obróbki skrawaniem

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Smolice (pow. zgierski, gm. Stryków), Smolice

umiejętność czytania rys. technicznegoDobór narzędzi i parametrów pod dany proces technologicznyZnajomość obrabiarek CNC (doświadczenie)Sumienność, dokładnośćZdolności manualne...

Więcej

Operator maszyn / urządzeń

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Miasto: Grudzeń-Las

OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ. Wymagania inne: ZDOLNOŚCI MAUALNE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE.

Więcej

Operator urządzeń do przerobu ziarna zbóż

2024-06-18

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Miasto: Proboszczowice

Przyjmowanie zboża od rolników, pobieranie prób, oczyszczanie zboża, sortowanie, kropienie.Obsługa maszyn i urządzeń młyńskich, wypakowywanie mąk i otrąb.Prace załadunkowe mąk i otrąb...

Więcej