Praca: Operator maszyn rolniczych


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Operator maszyn rolniczych
Miejsce pracy: Dobiecin
Numer: StPr/22/0626
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac rolniczych: orka, siew, oprysk, nawożenie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Dobiecin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Norautron Electronics Sp. z o.o.

łódzkie / Zduńska Wola
  • Do zadań Pracownika należeć będzie: Obsługa maszyn SMT: automat montażowy ASM, sitodrukarka, piec lutowniczy REHM Kontrola jakości Bieżąca konserwacja maszyn Raportowanie statusu realizacji...

  • Dodane: 2022-05-19

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • obsługa maszyny do produkcjifolii, opakowań foliowych, pakowanie,etykietowanie gotowychproduktów, uzupełnianie z magazynu półproduktów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

  • Dodane: 2022-05-16

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sieradz
  • Zapoznanie się z profilem produkcji, parkiem maszynowym i stanowiskiem pracy. Nauka i obsługa maszyn do produkcji i obróbki włókien. Nauka i obsługa maszyn i urządzeń: belownica, piec...

  • Dodane: 2022-05-16

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Wykonywanie zabezpieczeń P.POŻ konstrucji budowlano-agregatowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: mile widziana znajomość branży budowlanej

  • Dodane: 2022-05-16