Operator Maszyn

2024-05-20

Praca.pl

Łódź, Polesie

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Obowiązki:
  • Nadzór nad pracą maszyn/wtryskarek
  • Montaż/regulacja form i maszyn
  • Zgłaszanie potrzeb konserwacji/napraw
  • Dokumentowanie pracy produkcyjnej
  • Kontrola jakości w produkcji
  • Utrzymywanie ciągłości produkcji
  • Przygotowywanie surowców według specyfikacji
  • Przestrzeganie BHP
Wymagania:
  • Doświadczenie z maszynami wtryskowymi
  • Obsługa komputera
  • Praca zespołowa
  • Dokładność
  • Motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność (zmiany)
Preferencje:
  • Znajomość maszyn wtryskowych i peryferii
Oferta:
  • Praca w Particle Foams Engineers
  • Wpływ na technologie
  • Szkolenia branżowe
  • Umowa o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Współpraca z liderami (np. automotive, AGD, HVAC)
  • Płaska struktura organizacyjna
  • Program adaptacyjny

Powiązane