Praca: Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Operator maszyn
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/20/1814
OBOWIĄZKI:

Obsługa maszyn włókienniczych, rozkładanie przędzy przy maszynach

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : brak komunikacji miejskiej - dyspozycyjność przy dojazdach do pracy [Umiejętność 1] : gotowość pracy w systemie czterybrygadowym

Miejsce pracy:

Aleksandrów Łódzki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu