Praca: Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Operator maszyn
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/5178
OBOWIĄZKI:
Praca polega na odbieraniu kształtek styropianowych z podajnika maszyn, a następnie na odpowiednim ich zapakowaniu[Praca na czas określony] : 2 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Doświadczenie i umiejętność pracy w zespole, zdolności manualne, dyspozycyjność, komunikatywność, sumienność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi