Praca: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Miejsce pracy: Koluszki
Numer: StPr/20/1193
OBOWIĄZKI:

Praca na maszynach CNC, wykonywanie pomiarów, wykonywanie części w procesie obróbki skrawania.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: tokarz, ślusarz, spawacz
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego
Uprawnienia: Znajomość obsługi maszyn CNC

Wymagania inne:

minimum pół roku doświadczenia na w/w stanowisku

Miejsce pracy:

Koluszki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

19 - 28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód