Praca: Operator produkcji (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator produkcji (m/k)
Miejsce pracy: Skierniewice
Nr ref.: OP/SKI/0422
Obowiązki:
  • pakowanie rdzeni magnetycznych,
  • kontrola wizualna produktów,
  • sprawdzanie wadliwości i selekcja wyrobów gotowych.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • precyzja, odpowiedzialność,
  • doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwie produkcyjnym mile widziane.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
  • pracę w systemie trzyzmianowym lub 4-brygadowym,
  • pracę na dłuższy okres,
  • bezpłatny transport:
  • Łowicz, Bobrowniki, Dzierzgów, Bełchów, Sierakowice Lewe, Sierakowice Prawe, Mokra Prawa, Mokra Lewa,
  • Wola Drzewiecka, Lipce Reymontowskie, Święte Laski, Słomków, Maków, Krężce, Dąbrowice, Halinów, Skierniewice (oś. Zadębie), Skierniewice ul. Rawska,
  • Skierniewice ul. Sobieskiego, Miedniewice, Rawka, Skierniewice ul. Skłodowska, Nowobielańska, Armii Krajowej, Wyszyńskiego,
  • Łowicz, Placencja, Bobrowniki, Parma, Polesie, Stachlew, Sielce Prawe, Wola Makowska, Mokra Lewa,
  • Jeżów, Gzów, Janisławice, Lnisno, Byczki, Godzianów, Zapady, Nowe Rowiska, Dębowa Góra, Balcerów, Skierniewice, ul. Mszczonowska,
  • Stary Łajszczew – Kamion – Prandotów – Franciszkany – Kaczorów – Strzyboga – Podtrzcianna.