Praca: Operator produkcji/czynności przy maszynie pakującej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Operator produkcji/czynności przy maszynie pakującej
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/3331
OBOWIĄZKI:
- czynności przy maszynach w ruchu- pakowanie gotowych produktów i półproduktów na linii pakującej- pakownie towarów w pudła kartonowe lub inne opakowania zbiorcze- pakowanie artykułów kosmetycznych- dokładanie komponentów do maszyny- programowanie urządzeń pakujących - przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości pakowanych towarów - przestrzeganie norm jakościowych i wydajnościowych- raportowanie wykonanych zadań- zgłaszanie awarii- obsługa skanera- praca w dni wolne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

- staranność- spostrzegawczość

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi