Praca: Operator systemów magazynowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Operator systemów magazynowych
Miejsce pracy: Sosnowiec-Pieńki
Numer: StPr/20/1677
OBOWIĄZKI:
Zbieranie i analiza danych logistycznych niezbędnych do monitorowania kluczowych wskaźników efektywnościSporządzanie zestawień i raportów na potrzeby kadry zarządzającej magazynemOpracowywanie i optymalizacja mierników logistycznychUdział w inwentaryzacjachZarządzanie dokumentacją magazynowąPraca z dużą ilością danych w systemie magazynowymWspółpraca z zespołami operacyjnymi oraz optymalizacyjnymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: MS EXCEL poziom średniozaawansowany

Miejsce pracy:

Sosnowiec-Pieńki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu