Praca: Operator urządzeń do produkcji elementów z betonu komórkowego

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Operator urządzeń do produkcji elementów z betonu komórkowego
Miejsce pracy: Wykno
Numer: StPr/20/1208
OBOWIĄZKI:

prace przy linii produkcyjnej, przygotowanie maszyn do pracy, obsługa maszyn, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, kontrola jakości

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziany 1 miesiąc doświadczenia w zawodzie operator urządzeń do produkcji elementów z betonu komórkowego, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Miejsce pracy:

Wykno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim