Praca: Operator urządzeń energetycznych


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Operator urządzeń energetycznych
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/20/0917
OBOWIĄZKI:

obsługa amoniakalnej maszynowni chłodniczej, kotłowni, podczyszczalni ścieków

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: pref. wyksz. techniczne

Miejsce pracy:

Pabianice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
łódzkie / Proboszczowice
  • Przyjmowanie zbóż od rolników, pobieranie prób, oczyszczanie zbóż, obsługa maszyn i urządzeń młyńskich, magazynowanie mak, otrąb, konserwacja maszyn i urzadzeńWymagania...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
łódzkie / Brudzice
  • obsługa walca drogowegoWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: Operator walców drogowych

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - obsługiwanie maszyn produkcyjnych - pomoc operatorowi maszyn - nadzór nad pracą maszyn i urządzeń - utrzymywanie porządku na stanowisku pracy praca w godzinach 06:00-18:00; 18:00-06:00 oraz w...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
łódzkie / Radomsko
  • wykonywanie prac załadunkowych i rozładunkowych, ustawianie spaletyzowanych materiałów stosieWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:umiejętmość...

  • Dodane: wczoraj