Praca: Operator urządzeń powielających

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Operator urządzeń powielających
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/22/0512
OBOWIĄZKI:
Praca w Wydziale Dróg i Mostów/NABÓR staż F.P. alg. 6-m/
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Zobacz podobne oferty

Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

łódzkie / Radomsko
  • obsługa maszyn wtryskowych i maszyn peryferyjnych dbanie o jakość produkcji współudział w projektach usprawniających wykształcenie min. zawodowe gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w...

  • Dodane: dzisiaj

Mikomax

łódzkie / Łódź
  • Zakres obowiązków: obsługa i konserwacja maszyny (m.in. piła formatowa, okleiniarka, centrum obróbcze, formatyzerka, centrum laserowe, prasa krawędziowa), kontrola jakości w ramach swojego...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

  • - odbieranie wyprodukowanych wyrobów z maszyn- montaż elementów- weryfikacja- kontrola jakości- pakowanie wyrobów- praca w dni wolne- godziny pracy: 6-14,14-22,22-6- umowa o pracę na czas...

  • Dodane: 2022-06-24

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

  • wg zakresu czynności Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Chęci do pracy