Praca: Operator wózka widłowego


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/22/0481
OBOWIĄZKI:
Załadunek i rozładunek sprzętu AGD
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: dyspozycyjność


Wymagania inne:

- uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • załadunek i rozładunek sprzętu AGD Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: - mile widziane doświadczenie- uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

  • Dodane: 2022-06-23

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • Załadunek i rozładunek sprzętu AGD Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: dyspozycyjność Wymagania inne: - uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

  • Dodane: 2022-06-23

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

łódzkie / Galewice
  • załadunek, rozładunek towaru na magazynie, transport wewnętrzny/zewnętrzny Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: uprawnienia do kierowania wózkiem...

  • Dodane: 2022-06-20

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - obsługa wózka widłowego- obsługa ciągnika elektrycznego- pomoc fizyczna w magazynie- umowa o pracę na czas określony: 18 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...

  • Dodane: 2022-06-08