Praca: Operator wózka widłowego


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/22/0953
OBOWIĄZKI:

wg zakresu obowiązków

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Chęci do pracy

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - transport komponentów na linie produkcyjne za pomocą wózka widłowego- rozładunek i załadunek TIR-ów- praca z użyciem skanera ręcznego- miejsce wykonywania pracy: Łódź, ul. Dąbrowskiego...

  • Dodane: 2022-11-23

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Blok Dobryszyce
  • obsługa wózka widłwoego Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: - uprawnienia do obsługi wózka widłwoego

  • Dodane: 2022-11-08

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Rąbień AB
  • rozładunek i załadunek materiałów budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: uprawnienia na obsługę wózków widłowych - koniecznie !

  • Dodane: 2022-10-27

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • wg zakresu obowiązków Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Chęci do pracy

  • Dodane: 2022-10-27