Praca: Operator wózka widłowego


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5394
OBOWIĄZKI:
- Praca w magazynie, prace porządkowe- Dowóz części na produkcję- Załadunek i rozładunek[Praca w systemie trzyzmianowym w godzinach 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Uprawnienia UDT

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - Praca w magazynie, prace porządkowe - Dowóz części na produkcję - Załadunek i rozładunek [Praca w systemie trzyzmianowym w godzinach 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00Wymagania...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
łódzkie / Radomsko
  • montaż sprzętu AGD, obsługa wózka widłowego, obsługa maszyn gigant i contrapocztaWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: ! uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Dodane: wczoraj