Praca: Operator Wózka Widłowego

CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych.

Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: Piątek

Wymagania:

  • Dyspozycyjność na wyjazdy delegacyjne
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych czołowych lub/i bocznych
  • Doświadczenie w załadunku i rozładunku samochodów
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemów magazynowych lub/i skanerów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię roczną 6 000 PLN brutto
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę z CEVA Direct
  • Płatne delegacje (zakwaterownaie oraz przejazdy zapewnione przez Pracodawcę)
  • Dbamy o rozwój pracowników - u nas zdobędziesz doświadczenie i masz szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu
  • Prawidłowe wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów
  • Prace z wykorzystaniem skanera/systemów magazynowych

Zobacz podobne oferty

SuperDrob S.A.
łódzkie / Łódź
  • Obowiązki:przyjmowanie dostarczonego towaru,przygotowywanie towarów do wysyłki,obsługiwanie magazynowych systemów informacyjnych,sprawdzanie zgodności dostarczonego towaru z...

  • Dodane: 2020-10-19
MAKRO Cash and Carry Polska S.A.
  • Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz...

PersonalPilot
łódzkie /
  • praca w zmechanizowanym zakładzie obróbki drewnatransport materiałów wózkiem widłowym przednim 5-cio tonowymdoświadczenie na ww. stanowiskuprawo jazdy kat. B

  • Dodane: 2020-10-15
Media Expert Centrum Dystrybucji Łódź
  • Adam był psychologiem, ale stresu miał masę, a kasy niewiele. Zrobił więc uprawnienia na wózek i dziś czuje się niezastąpiony. Zarabia i ma spokojną głowę. Bądź jak Adam (na pewno go...

  • Dodane: 2020-10-09