Praca: Operator wsparcia produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Operator wsparcia produkcji
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/3249
OBOWIĄZKI:
- montaż i selekcja komponentów w oparciu o instrukcję- miejsce wykonywania pracy: Łódź, ul. Jędrzejowska 79, ul. Techniczna 2, ul. Dostawcza 13 - praca w przedziale czasowym 06:00-06:00zlecenie może rozpocząć się o każdej godzinie, również w godzinach nocnych, może zakończyć się w każdej chwili.Może nastąpić również przestój w zleceniu trwający kilka dni w zależności od potrzeb.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

dobry wzroksprawność manualnagotowość do pracy we wszystkich lokalizacjach

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi