Praca: Operator wyrobów z drutu

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Operator wyrobów z drutu
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/20/0922
OBOWIĄZKI:
zapewnienie ciągłości pracy maszyn poprzez zabezpieczenie dostępności materiału wejściowego w postaci drutu,wykonywanie przezbrojeń asortymentowych na obsługiwanych maszynachwykonywanie regulacji maszyn pod zamówiony asortymentbieżąca kontrola pracy maszyn podczas wykonywania wyrobówodbieranie , pakowanie i paletyzowanie gotowego wyrobuwykonanie wyrobów gotowych zgodnie z założona norma ilościowasamokontrola produkcji pod względem jakościowymzachowanie porządku na stanowisku pracyprzestrzeganie przepisów BHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : pracownik obsługuje równocześnie dwie maszyny przy stanowisku produkcyjnym.[Umiejętność 1] : przestrzeganie BHP, sprawność wytrzymałość fizyczna, praca w nocy, rozumienie i sumienne wykonywanie obowiązków dla danego stanowiska,[Inne] : mile widziane uprawnienia do obsługi maszyn i urządzeń dźwigowych sterowanych z poziomu 0 .mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży zajmującej się produkcją drutu i wyrobów z drutu.

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku