Praca: Opiekun w domu pomocy społecznej

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Opiekun w domu pomocy społecznej
Miejsce pracy: Chróścin
Numer: StPr/20/0301
OBOWIĄZKI:

1. Opieka nad mieszkańcami w zakresie wykonywanych codziennie czynności dnia codziennego (kąpiel, ubieranie, przebieranie mieszkańców), 2. Zmiiana pościeli i ścielenie łóżek, 3. Roznoszenie posiłków na stołówce i pomoc w ich spożywaniu, 4. Organizowanie zajęć świetlicowych, 5. Wychodzenie na spacery z mieszkańcami domu, 6. Udział w pracach porządkowych na terenie rekreacyjnym wokół domu pomocy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Miejsce pracy:

Chróścin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie