Praca: Opiekun w domu pomocy społecznej

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Opiekun w domu pomocy społecznej
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/22/0545
OBOWIĄZKI:

pomoc w codziennych czynnościach mieszkańców

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: Opiekunka osób starszych, chorych i niepełnosprawnych z praktyką

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim