Opiekun

2024-06-06

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Łochyńsko

Opiekun
Miejsce pracy: Łochyńsko
Numer: StPr/24/0928
OBOWIĄZKI:
wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych mieszkańcompomoc w obsłudze mieszkańców podczas posiłkówprowadzenie niezbednej dokumentacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub dyplom w zawodzie opiekuna w Domu Pomocy Społecznej lub opiekuna osób starszychumiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Łochyńsko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Powiązane