Praca: Opiekun


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Opiekun
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0008
OBOWIĄZKI:
opieka, zabiegi pielęgnacyjne pensjonariuszy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Socco Stuttgart GmbH

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Niemcy Opis stanowiska wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych podawanie posiłków kontrola wagi pacjenta, mierzenie ciśnienia, temperatury, poziomu cukru we krwi...

  • Dodane: 2021-01-25

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze przy pacjentach zakładu opiekuńczo-leczniczego miejsce wykonywania pracy siedziba firmy + możliwa praca również w drugiej placówce zleceniodawcy: ul....

  • Dodane: 2021-01-08

PersonalPilot

łódzkie /
  • opieka nad osobami starszymi, chorymi w domu dla seniorów komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom A2) minimum dwuletnie doświadczenie tłumaczenie dyplomu na język niemiecki

  • Dodane: 2020-12-29