Praca: Opiekun


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Opiekun
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/22/0733
OBOWIĄZKI:
opieka nad osobami starszymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • opieka nad starszymi osobami Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

  • Dodane: 2022-06-17

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Malenia
  • wg programu stażu w ramach RPO WŁ (dla osób powyżej 29 roku zycia) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne: szkolenie z udzielania pierwszej pomocy,...

  • Dodane: 2022-06-02

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Łochyńsko
  • Wykonywanie czynności higieniczno - pielęgnacyjnych; pomoc w obsłudze mieszkańców podczas posiłków; pomoc w orgnizowaniu czasu wolnego; prowadzenie dokumentacji. Wymagania inne: Wykształcenie...

  • Dodane: 2022-05-29