Praca: Opiekun


Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Opiekun
Miejsce pracy: Skrzynno
Numer: StPr/23/0003
OBOWIĄZKI:
asyatowanie pielęgniarce, sprawowanie opieki nad pacjentami, pomoc w kąpaniu, ubieraniu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne


Wymagania inne:

lub 2 lata doświadczenia w zawodzie oraz kurs pierwszej pomocy

Miejsce pracy:

Skrzynno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Synevo Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Wsparcie zespołu medycznego w codziennych zadaniach; Odbieranie i nadawanie kontenerów histopatologicznych w systemie Logistyka; Przygotowywanie materiału biologicznego do utylizacji;...

  • Dodane: 2023-01-10

Pofam Poznań sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • praca z Pacjentem po amputacji: pomiar, przeprowadzenie wywiadu, kontakt ze środowiskiem medycznym współudział w tworzeniu produktu końcowego (formowanie podciśnieniowe, montaż komponentów)...

  • Dodane: 2023-01-02