Praca: Opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Opiekun
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/23/0066
OBOWIĄZKI:
Czuwanie nad bezpieczeństwem mieszkańców, czukwanie nad ich stanem gigieny osobistej - kąpanie, golenie, toaleta przeciwodleżynowa, zmiany pieluchomajtek u mieszkańców których stan tego wymaga, zmiany pozycji osób leżących; karmienie mieszkańców, których stan tego wymaga; pomoc w usprawnianiu leczniczym; wspieranie zainteresowań podopiecznych; koordynowanie działań jako pracownika pierwszego kontaktu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy