Praca: Opiekunka dziecięca

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Opiekunka dziecięca
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/21/0102
OBOWIĄZKI:
Sprawowanie opieki nad dziećmi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Opoczno
  • CZYNNOŚCI HIGIENICZNE W STOSUNKU DO DZIECI, DBANIE O BEZPIECZEŃSTWIO DZIECI ZAGOSPODAROWANIE CZASU DZIECIOM. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wykształcenie: średnie...

  • Dodane: wczoraj

  • Dodane: 2021-02-18

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • pomoc w zajęciach ogólnorozwojowych i edukacyjnych, organizowanie gier i zabaw edukacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2021-02-16

łódzkie / Charłupia Wielka
  • Zapoznanie się z pracą w oddziale przedszkolnym.Diagnozowanie i ocenianie rozwoju psychosomatycznego małego dziecka.Organizowanie i planowanie wszystkich typów zabaw.Planowanie i wykonywanie...

  • Dodane: 2021-01-27