Pakowacz chleba


2024-04-09


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku


Wola Blakowa

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pakowacz chleba
Miejsce pracy: Wola Blakowa
Numer: StPr/24/0218
OBOWIĄZKI:
krojenie i pakowanie wyrobów piekarniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

umiejętność obsługi ,,gorącego stołu , umiejętność pakowania chleba w folie

Miejsce pracy:

Wola Blakowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pakowacz

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

Pakowanie produktów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania inne: - mile widziane doświadczenie produkcyjne- umiejętność pracy...

Więcej

Pakowacz

2024-04-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Sosnowiec-Pieńki

- obsługa skanera, - załadunek i rozładunek dostaw oraz składanie i relokacja na magazynie, - przygotowanie wysyłek z zadbaniem o stan, czystość i wygląd opakowania zbiorczego Wymagania...

Więcej

Pakowacz

2024-04-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- kompletowanie zamówień zgodnie z zamówieniem- dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki- pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki- zabezpieczanie...

Więcej