Pakowacz chleba


2024-04-09


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku


Wola Blakowa

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pakowacz chleba
Miejsce pracy: Wola Blakowa
Numer: StPr/24/0218
OBOWIĄZKI:
krojenie i pakowanie wyrobów piekarniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

umiejętność obsługi ,,gorącego stołu , umiejętność pakowania chleba w folie

Miejsce pracy:

Wola Blakowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pakowacz ręczny

2024-04-25

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Miasto: Osowa (pow. wieruszowski, gm. Galewice), Osowa

Pakowanie trocin i siana.Wykonywanie zadań zleconych przez opiekuna stażu. Wymagania inne:

Więcej

Sortowacz owoców, pakowacz owoców

2024-04-25

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Sadkowice

SORTOWANIE OWOCÓW, PAKOWANIE OWOCÓW Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: [Inne] : książeczka sanepidowska - lub chęć jej wyrobienia

Więcej

Pakowacz ręczny

2024-04-25

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Stryków

KONFEKCJONOWANIE,PAKOWANIE TOWAROW,PRACA STJĄCO-CHODZACĄ, WYMAGAJĄCA DZWIGANIA Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej