Pakowacz - pracownik produkcji

2024-02-05

Młodzieżowe Biuro Pracy Piotrków Tryb.

Wola Bykowska

Miejsce pracy: Wola Bykowska
Numer: 44/10/2023
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWYWANIE ZESTAWÓW PROMOCYJNYCH Z ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH I CHEMICZNYCH (KOSMETYKI, CHEMIA GOSPODARCZA0); ZLECENIE WYKONYWANE W POZYCJI STOJĄCEJ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDU, ZDOLNOŚCI MANUALNE

Wymagania inne:

CV Z KLAUZULĄ RODO PROSZĘ WYSYŁAĆ NA ADRES mbppiotrkowtryb@lodz.ohp.pl

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Piotrków Tryb.

Powiązane