Pakowacz ręczny

2024-02-15

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0517
OBOWIĄZKI:
- kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki- okres trwania umowy: 18 miesięcy- praca na dwie zmiany w przedziale czasowym: 06.00 - 14.00; 14.00 - 22.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność pracy w zespolepunktualność, dokładnośćpredyspozycje: sprawne dłonie i palce oraz dobra kondycja fizyczna

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane