Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/20/1039
OBOWIĄZKI:

Pakowanie torebek z wyrobem gotowym do kartonów; kontrola pakowanych torebek zgodnie z obowiązujacymi procedurami i eliminacja wadliwych torebek; udział w prszejściach smakowych zgodnie z planem produkcji (czysczenie wag, usuwanie pozostałości produktu, itp. ) pod nadzorem osoby kontrolujacej przejścia; udział w umyciu i czysczeniu linii, oraz przydzielonych obszarów na terenie ciałej produkcji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziana ksiazeczka zdrowia, gotowość do pracy w trzy zmiany, zdolności manualne, sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 950 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim