Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5035
OBOWIĄZKI:
- pakowanie ręczne, praca stojąca- kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki- zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem w trakcie transportu do odbiorcy- rozkładanie towarów na półkach magazynowych; - kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniem- pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłki; - dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki; - obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów- obsługa skanera magazynowegoPrzewidywana możliwość zatrudnienia w innych zakładach pracy w całej Polsce, również przy ulicach Wróblewskiego 39/41, 94-103, Łódź , ul. Warszawska 75, 95-200, Pabianice.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: Zdolności manualne

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi