Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Dobroń
Numer: StPr/21/0021
OBOWIĄZKI:
-KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ KLIENTÓW ZGODNIE Z ZAMÓWIENIEM I SPECYFIKACJĄ Z UŻYCIEM WSKAZANYCH W WYMAGANIACH WOBEC KANDYDATA URZĄDZEŃ -KOMPLETOWANIE PACZEK DO WYSYŁKIPraca w systemie dwuzmianowym w godzinach: 06:00 - 16:00 lub 16:00 - 02:00. Umowa na 1 rok.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: zdolność do pracy fizycznej

Wymagania inne:

UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI SKANERA RĘCZNEGO MOTOROLA MC9190-GUMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI MASZYN:CELEFONIARKI, ZGRZEWARKI, FOLIARKI (DELTA 200 XW)

Miejsce pracy:

Dobroń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach