Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/21/0060
OBOWIĄZKI:
Obsługa tasmy przenośnikowej, rozkładanie towarów na półkach, kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniami/ specyfikacją, sortowanie, pakwanie, etykietowanie towarów, naklejanie naklejek indetyfikacyjnych aplikatorem TOWA AP65-60, dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem, sprzatanie stanowiska pracy. Umowa zlecenie na okres 3 lat. Praca na terenie całej Polski.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagana umiejętność obsługi taśmy przenośnikowej, rozkładania towarów na półkach, naklejanie naklejek identyfikacyjnych aplikatorem TOWA AP65-60.Znajomość języka ukraińskiego jest niezbędna, ponieważ 80% pracowników posługuje się tym językiem (w tym również kadra koordynatorska), co wpływa na stabilną pracę, jak i bezpieczeństwo w wykonywaniu poszczególnych zadań.

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach