Praca: Pakowacz ręczny


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0421
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac na terenie całej Polski polegających na pomocy przy produkcji i pakowaniu świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastekumowa zlecenie na okres 3 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Aktualna książeczka zdrowia

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • Pakowanie gotowych wyrobów czekoladowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Konstantynów Łódzki
  • PAKOWANIE WYROBÓW GOTOWYCH (KOPERT/TOREBEK), KONTROLA JAKOŚCI PRODUKTÓW I OPAKOWAŃ.Umowa o pracę docelowo na czas nieokreślony. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Sosnowiec-Pieńki
  • pakowanie wyrobów, układanie towarów w kartonach, foliowanie produktów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-02-22

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Sosnowiec
  • pakowanie wyrobów, układanie towarów w kartonach, foliowanie produktów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-02-22