Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/21/0009
OBOWIĄZKI:

- Czynności związane z pakowaniem. Czynności związane z przyjęciem oraz ekspedycją produktów. Kontrola spakowanych zamówień. - Zlecenie wykonywane również w soboty, niedziele.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : spostrzegawczość, odpowiedzialność, sumienność, zdolności psychomotoryczne oraz manualne

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach