Praca: Pakowacz ręczny


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/21/0074
OBOWIĄZKI:

- pakowanie ręczne - kompletowanie i przygotowanie do wysyłki

WARUNKI PRACY:

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • Pakowanie ręczne gotowych elementów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Wąwał
  • konfekcjonowanie jelit (pakowanie jelit) Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: gotowość do wyrobienia książeczki zdrowia,zdolności manualne

  • Dodane: 2021-03-03

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Swędów
  • pakowanie wyrobów, układanie towarów w kartonach, foliowanie produktów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-03-03

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Pakowanie elementów meblowych do paczek , dźwiganie paczek, kontrola jakości elementów pakowanych. Wymagania inne: Pracodawca wymaga min. 6 miesięcy doświadczenia przy pakowaniu mebli.

  • Dodane: 2021-03-03