Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/1439
OBOWIĄZKI:
pakowanie, sprawdzanie stanu towarów, rozkładanie ich na pólkach magazynowychnaklejanie stikerów na towar według nazwy tych znacznikówkompletowanie towarów przed wysyłkąobsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarówpraca przy produkcji na hali produkcyjnejmiejsce wykonywania pracy ul. Wersalska 47 m. 75, 91-212 Łódź/ Przewidywana możliwość zatrudnienia w innych zakładah pracy w całej Polsce, równierz przy ulicach Wróblewskiego 39/41, 94-103, Łódź , ul. Warszawska 75, 95-200, Pabianice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Zdolności manualne
Uprawnienia: Umiejętność pracy pod presją czasu

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi