Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0164
OBOWIĄZKI:
Pakowanie towarów;konfekcjonowanie wskazanych produktów; prace pomocnicze na produkcji i magazynie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: turecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: umiejętności manualne

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej