Praca: Pakowacz ręczny


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/20/1227
OBOWIĄZKI:
pakowanie, sortowanie wyrobów cukierniczych, oznakowanie zapakowanych produktów przenoszenie kartonów na palety (waga max. 25 kg)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

aktualna książeczka sanepidu, chęć do pracy

Miejsce pracy:

Bełchatów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • doradztwo kredytowe oraz bieżąca obsługa klienta, sprzedaż produktów finansowych, pozyskiwanie klientówWymagania konieczne:Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą...

  • Dodane: 2020-10-05
Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
łódzkie / Rzgów
  • Obsługa podstawowych narzędzi i maszyn budowlanych: betoniarka, wiertarka, pomoc przy murowaniu, tynkowaniu, przyuczanie do wykonywania prac wykończeniowych.Wymagania konieczne:Wykształcenie:...

  • Dodane: 2020-10-05
Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
łódzkie / Łyszkowice
  • Pieczenie chleba, wyrabianie ciasta.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: umiejętność wyrabiania ciastaUprawnienia: umiejętność wypieku na piecu piekarniczym

  • Dodane: 2020-10-05
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • Opieka i czynności higieniczno-opiekuńcze z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością, współpraca z zespołem opiekuńczo terapeutycznymWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe,...

  • Dodane: 2020-10-05