Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/5500
OBOWIĄZKI:
- rozkładanie towarów- kompletowanie zamówień- pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki- dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki- zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem- obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów- obsługa skanera magazynowego- obsługa taśmy przenośnikowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

chęć do pracypunktualność i sumienność w pracydbałość o porządek na stanowisku pracy

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi