Pakowacz


2024-04-08


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie


Kutno

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Pakowacz
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0269
OBOWIĄZKI:
Znajomość zasad bezpieczeństwa,umiejętność uruchamiania i zatrzymywania maszyn, znajomość zasad poprawnego pakowania produktu,nauka podstawowych asortymentów , ważenie towaru.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sortowacz owoców, pakowacz owoców

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Sadkowice

SORTOWANIE OWOCÓW, PAKOWANIE OWOCÓW Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: [Inne] : książeczka sanepidowska - lub chęć jej wyrobienia

Więcej

Pakowacz ręczny

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Miasto: Osowa (pow. wieruszowski, gm. Galewice), Osowa

Pakowanie trocin i siana.Wykonywanie zadań zleconych przez opiekuna stażu. Wymagania inne:

Więcej

Pakowacz ręczny

2024-04-27

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Miasto: Prusak

prace proste na produkcji przy pakowaniu wyrobów mięsnych, wymagana dobra sprawność fizyczna z uwagi na konieczność wykonywania pracy w pozycji stającej, dokładność i rzetelność, dobra...

Więcej