Pakowacz


2024-04-08


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie


Kutno

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Pakowacz
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0269
OBOWIĄZKI:
Znajomość zasad bezpieczeństwa,umiejętność uruchamiania i zatrzymywania maszyn, znajomość zasad poprawnego pakowania produktu,nauka podstawowych asortymentów , ważenie towaru.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pakowacz

2024-04-19

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

Pakowanie produktów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania inne: - mile widziane doświadczenie produkcyjne- umiejętność pracy...

Więcej

Pakowacz

2024-04-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- kompletowanie zamówień zgodnie z zamówieniem- dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki- pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki- zabezpieczanie...

Więcej

Pakowacz

2024-04-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Sosnowiec-Pieńki

- obsługa skanera, - załadunek i rozładunek dostaw oraz składanie i relokacja na magazynie, - przygotowanie wysyłek z zadbaniem o stan, czystość i wygląd opakowania zbiorczego Wymagania...

Więcej