Praca: Pakowacz


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pakowacz
Miejsce pracy: Starowa Góra
Numer: StPr/20/1203
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie wyrobów do pakowania, obsługa urządzeń pakujacych, wizualna ocena wyglądu produktów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pakowacz ręczny (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Miejsce pracy:

Starowa Góra


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 720 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
łódzkie / Kutno
  • Pakowanie ręczne mąki i otręb.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • Rzetelne pakowanie, skanowanie, wprowadzanie adresu dostawy w języku ukraińskim umowazlecenie na okres 3latWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakJęzyk: ukraiński, w mowie - B1 -...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • Pakowanie, sprawdzanie stanu towarów, rozkładanie ich na pólkach magazynowych naklejanie stikerów na towar według nazwy innych znaczników kompletowanie towarów przed wysyłką obsługiwanie...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - rozkładanie towaru na półkach - kompletowanie zamówień - pakowanie towarów - wizualna kontrola jakości towaru - zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem umowa zlecenie na okres...

  • Dodane: wczoraj